AVFORUM

Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:

Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: DVB- S  (Prebrano 4767 krat)
tomaz82
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 16

« dne:: september 27, 2010, 06:04:01 am »

Kupujem nov tv. Nekako sem se zagledal v ta model, ki nima dvb-s.

http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/izd_2255_AVT096760_Samsung_PS50C6500_50__PLAZMA_TV_sprejemnik

Opažam da ima nekaj modelov vgrajen tudi ta tuner. A mi lahko nekdo razloži, kdaj pride v poštev ta tuner oziroma v katerem primeru ga moraš dokupiti? TV menjam ravno zaradi prehoda na digitalen signal in mi ni do dodatnih škatlic in daljincev Undecided.
V drugi temi pa sem opazil da imajo uporabniki probleme z tvji ki imajo oba  digitalna tunerja.
Zanima me uporabnost če gledaš tv na območju kjer se vse lovi preko anten in druge variante v mestih.

Na zgornjem linku pa trdijo da je 100hz tv. Je to tiskarska napaka ali kaj drugega? V techonamrketu trgovini piše 600 hz. http://technomarket.si/product_detail.php?product_id=09075814

hvala

« Zadnje urejanje: september 27, 2010, 06:21:40 am od tomaz82 » Prijavljen
RokS
1080p
Odsotni Odsotni

Objave: 797

« Odgovori #1 dne:: september 27, 2010, 10:35:04 am »

DVB-S je kratica za satelitski sprejemnik

TV ima 600Hz kolker vem. No varianto plazem kjer se celotna slika ne obdeluje v tej frekvenci ampak posamezna območja. Meni je kot sem že parkrat omenil zadeva predvsem za SD ločljivost veliko bolj všeč kot 200 Hz na LCD tehnologiji.

Problemov s tunerji ni! Problem je le kaj je lahko istočasno shranjeno v spominu TV-ja. To pa imajo različni proizvajalci različno rešeno. Ob dokaj nizki ceni flash spomina je res čudno, d so omejitve. Pri tisočih artiklih pa se seveda nabere.

Glede ponudbe pa kontaktiraj furumaša "DusanB".
Prijavljen

Panasonic TX-P65VT30E, TX-P55ST50E Sony KDL-46W3000, Denon AVR 4310, Heco CELAN XT (701, 301, center, sub), PS3, (HT)PC,  Logitech (Harmony One, PS3 harmony adapter, MX Air, diNuovo mini), Sony (HDR-SR11E, DSC RX-100), Samsung Galaxy (S4, Tab 10.1), Parrot Zik
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  

Pojdi na:  

SimplePortal 2.1.1