AVFORUM

Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:

Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: TOSHIBA REZGA  (Prebrano 5597 krat)
lentmb
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 2

« dne:: januar 09, 2011, 11:56:54 am »

Imam problem....doma imam TV Toshiba rezga.Iz PC-ja sem prekopiral avi datoteko(film) in podnapise v srt formatu na ključ ter ga priključil na TV.Film mi zazna in ga normalno predvaja, podnapisov pa ne. Pozkusil sem spremenit format podnapisov z programom Sub rip, spremenil sem v dodatnih pet formatov od tistih , ki so bili na voljo, vstavil v TV in še vedno nič, ni zaznal nobenega od novih formatov....ne vem kako dalje, ali obstaja še kakšna opcija???
Prosim vas za pomoč!

Hvala!

Andrej
Prijavljen
SoundFreak
Administrator
1080p
Odsotni Odsotni

Objave: 2084

« Odgovori #1 dne:: januar 09, 2011, 11:59:51 am »

Ne vem točno kateri model imaš... a podpira te formate katere si poskusil? Če predvaja film BP, potem si preprosto "zapeci" (vgradi) podnapise v sam film.

LP
Prijavljen

SAMSUNG LE46A956, PS3, ONKYO TX-SR607, SB Classic, NAD C-515BEE, HECO CELAN 300, KEF iQ60c in KHT-2005.2, KLIPSCH RW-10d, LOGITECH Harmony One, LG G5,
honda2000
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 23

« Odgovori #2 dne:: januar 09, 2011, 06:28:21 pm »

Da ne odpiram nove teme nekaj malega je sicer že bilo napisanega, pa verjetno še koga drugega zanima kateri program uporabljate za zapeko podnapisov v film? Probal sem že AutoGK, Vobsub, Subtitlevorkshop, VirtualDub pa mi ni z nobenim še uspelo, da bi bili podnapisi v filmu. Kaj delam narobe, nimam pojma. Kakšna ideja?
Lp
Prijavljen
kelbor
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 7

« Odgovori #3 dne:: januar 09, 2011, 06:57:03 pm »

jaz uporabljam avi recomp
Prijavljen
lentmb
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 2

« Odgovori #4 dne:: januar 09, 2011, 07:20:14 pm »

Napisal si vgradi podnapise v sam film....kako, s katerim programom?
Sem....en na pol laik na tem področju...hehe!

Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  

Pojdi na:  

SimplePortal 2.1.1