AVFORUM

Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:

Strani: 1 [2]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: DVB-C sprejemnik  (Prebrano 29726 krat)
gas
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 10

« Odgovori #15 dne:: julij 17, 2008, 12:42:21 pm »

Situacija je sledeča:
Imam panasonic plasmo th42pz85 priklopljeno direktno na kabelsko, ki je zgodba zase - optika do kleti bloka, naprej v stanovanje pa koaksialc  Huh(ponudnik Telesat Jesenice). Slika je pa slaba na nekaj programih, slo in tuji (bele pikice utripajo random). Ampak ne vedno na istih, en dan u redu naslednji dan podn. Slab signal? Slaba povezava? Je rešitev v nabavi Dvb-c sprejemnika, glede na to, da operater pravi, da oddajajo vse programe tudi digitalno.
Ali obstaja kakšen sprejemnik brez daljinca oz. da bi ga lahko krmilil preko viera linka?
Kaj pa možnost vgradnje v TV?

Kakšna ideja?
 LP

reči Humerci naj ti da za sprobat njegov DVB-c sprejemnik. PRi nas ga ima tast, pa morma reči da je kar velika spremmeba. Edino meni gre nazivce da je se en daljinec Sad
Prijavljen
Bor
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 17

« Odgovori #16 dne:: september 30, 2008, 09:43:11 pm »

Pozdravljeni!

Kolega je kupil Philips 47PFL9603 (mislim da je na koncu oznaka D). Kolikor mi je znano ima poleg analognega le še DVB-T sprejemnik.

Danes sem mu posodil digitalni sprejemnik DVB-C, da je lahko videl kakšno sliko lahko ima, če bo imel digitalni TV paket preko kabelskega operaterja.  Grin (Jasno, da ga je digitalna TV navdušila. Cool)

Glede na to, da je (zaenkrat) osnovni digitalni paket na voljo brez doplačila, je edini pogoj pridobit DVB-C sprejemnik. Tukaj pa se nama je malo zalomilo.

Ideja je namreč sila preprosta: digitalni sprejemnik bi "moral" biti v televizorju, tako da bi lahko preklapljal med kanali z daljincem od televizorja. (Set-top-box absolutno odpade!)
> Obstaja slučajno DVB-C sprejemnik v PCMCIA obliki - da bi se lahko priklopil v režo za CI modul? ALi pa kakšna druga oblika sprejemnika (oz. način priklopa na TV), ki bi TV "nadgradil" da bi ta lahko predvajal kanale, ki so v DVB-C signalu.  Embarrassed

Prej sem mislil, da ta problem lahko reši CI Conax Edison (http://www.edision.de/html/de/produktconax.htm). Pa izgleda, da je to uporabno le, če ima TV DVB sprejemnik in je modul namenjen kartici s katero "odklenemo" plačljive programe.

Sem pravilno obveščen, da bi spremljanje digitalnih kanalov preko DVB-C, bilo možno z modelom PFL9603H?
Prijavljen
Rajmund
576p
**
Odsotni Odsotni

Objave: 40

« Odgovori #17 dne:: oktober 02, 2008, 12:20:01 pm »

Kot je že v enem postu Dušan odgovoril,Philips 47PFL9603 D torej nima vgrajen DVB-C turner.Tudi prizemeljskega signala ne boš mogel spremljat.Sprejemnik ima le DVB-T mpeg 2.Z modelom PFL9603H je torej moč spremljat DVB-C programe.Potreboval boš conax CI modul,nekateri modemi sicer zaznajo program,le odkodirajo ne.
ps.če sem kaj narobe napisal naj me gdo popravi.

Lp. Rajmund
Prijavljen
marco_gpx
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 1

« Odgovori #18 dne:: december 03, 2008, 05:36:01 pm »

Res nobeden nima tega sprejemnika (TT MICRO C320) ?
Lp, Marko
Prijavljen
nlc20
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 1

« Odgovori #19 dne:: julij 13, 2009, 08:26:32 pm »

Trenutno imamo na zalogi 5 kom teh sprejemnikov http://www.bolha.com/oglas383100422/dvb-c-sprejemnik-tt-micro-c320-hdmi  .........
Če te seveda zadeva še vedno zanima.

LP

LEČNIK
Prijavljen
Strani: 1 [2]   Pojdi gor
  Natisni  

Pojdi na:  

SimplePortal 2.1.1