AVFORUM
junij 01, 2020, 05:35:32 am *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:

Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: SKY HD v Sloveniji  (Prebrano 15475 krat)
stayby
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 4

« dne:: maj 19, 2008, 02:29:13 pm »

Pozdravljeni!
Zanima me ali ima pri nas v Sloveniji že kdo izkušnjo z gledanjem Sky HD programov??
Bi bil interesent, če le kdo poda pozitiven odgovor. Je to sploh možno, zadeva sploh dela pri nas,....

Hvala za odgovor in lep pozdrav.
Stayby
Prijavljen
Jan
1080i
Odsotni Odsotni

Objave: 355

Desna roka

« Odgovori #1 dne:: maj 19, 2008, 04:01:21 pm »

V bistvu je zadeva dokaj draga. Jaz sem pred letom dni poskušal nekaj v tej smeri. Zdej nevem kako je, sam takrat je bilo kar drago. Če bi želel SKY iz Italije, moreš met nujno nekoga, ki je tam prijavljen, ker gre vse preko njega. Je pa drugače na Hrvaški eno podjetje, ki ti vse zrihta, sam trenutno mi ne pride na pamet katero. Vem pa, da si moreš vse sam namontirat.
Bom malo pobrskal, kje mam jz te zadeve, ker vem da sm takrat mel ogromno info., bil sem namreč tik pred nakupom, sam sm se pol premislil prav zaradi cene in seveda vseh stroškov.

Lp, Jan
Prijavljen

Jan
1080i
Odsotni Odsotni

Desna roka

« Odgovori #2 dne:: maj 19, 2008, 04:26:42 pm »

Ta ponudnik je iz slo. KLIK.

Lp, Jan
Prijavljen

Jan
1080i
Odsotni Odsotni

Desna roka

« Odgovori #3 dne:: maj 19, 2008, 04:36:41 pm »

Tu imaš glavnega uvoznika za EU KLIK.

Lp, Jan
Prijavljen

Jan
1080i
Odsotni Odsotni

Desna roka

« Odgovori #4 dne:: maj 19, 2008, 04:46:11 pm »

Evo to pa je en od mojih mailov...Viasat electronic Hrvaška.

Poslali so mi cene paketov.

Cijena sky boxa 250eura
Cijena skyHD - boxa - 600eura
sky kartica 150eura ( jednokratno godišnje )
Paket : 6mix pack 21funtu/mjeseèno
Paket . Sky world pack + HD 53,50funti/mjeseèno
Sport pack 37funti/mjeseèno
Movie pack 37funti/mjeseèno
Sky world pack 43,50/funte/mjeseèno
Mjeseèna pretplata iskljuèivo putem kreditne kartice VISA ili MASTER

To je bilo sicer dve in ne eno leto nazaj. Cene so se mi takrat zdele zelo visoke, če pa zdej pogledam niti ni tako hudo. Bo treba še enkrat preverit za bolj sveže cene.

Lp, Jan

p.s. ponovno me je zamikal SKY! Wink
Prijavljen

Jan
1080i
Odsotni Odsotni

Desna roka

« Odgovori #5 dne:: maj 19, 2008, 04:57:36 pm »

Evo tu pa maš spletno stran viasat-electronic.hr/

Lp, Jan
Prijavljen

Jan
1080i
Odsotni Odsotni

Desna roka

« Odgovori #6 dne:: maj 19, 2008, 05:14:44 pm »

No pa sem še namesto tebe poklical na Viasat HR.

Za HD sprejemnik je potrebno odštet 680eu, letno plačaš za naročnino  250eu in vsak mesec okoli 60eu (obvezno moreš met Master Card ali VISA). Anteno kupiš sam, montiraš sam.

V bistvu je začetna investicija malo visoka, sam pol ko vse naštimaš pa ni tako drago. S tem, da maš ene par hudih HD programov + 250 ostalih programov. Italjanski SKY je pa baje dosti dražji (okoli 2k eu).

Pa baje imajo kr nekaj naročnikov iz Slovenije.

Lp, Jan
Prijavljen

stayby
480i
*
Odsotni Odsotni

« Odgovori #7 dne:: maj 19, 2008, 07:01:00 pm »

Jan,

ful si se potrudu!! Najlepša hvala. Samo sem hotel, da bi se še kdo javil, ki si je vse to že privoščil, da mi malo pove, če in kako to vse skupaj dela.
Nekateri so rekli da to pri nas sploh ni mogoče, nekateri da potrebuješ 2 m premera Sat. krožnik. Rad bi v bistvu mal feetbacka od kakšnega ki to že ima.
Mogoče poznaš nekoga z naše spletne strani??

LP

Grega
Prijavljen
Matt
576p
**
Odsotni Odsotni

Objave: 36

« Odgovori #8 dne:: maj 20, 2008, 10:26:27 am »

Ja za nekatere programe iz paketa SKY je potrebna res antena najmanj 2m premera. Predvsem za tiste ki niso plačljivi (BBC 1,2, itd.) pa tudi nekateri drugi plačljivi kot so njihovi filmski paketi.  To pa zaradi tega ker angleži nočejo da ostali del Evrope gleda te njihove brezplačne kanale, ki so vsebisko odlični in imajo tako zamaknjen satelit.  Zdaj ti ne morem povedat ali imam signal  na tistih ki so HD ker nism še probal in me trenutno ni doma. V četrtek ti lahko sporočim ko pridem domov.
Prijavljen
stayby
480i
*
Odsotni Odsotni

« Odgovori #9 dne:: maj 20, 2008, 05:44:17 pm »

Matt,

hvala za odg. Bom zvesto čakal. Vsekakor bi si rad do Euro 2008 zrihtal vsaj en športni program, ki bo to oddajal v HD, da bo užitek ob gledanju tako večji. Če ima kdo še kakšen nasvet za Euro 2008 v HD, naj mi prosim sporoči bodisi na ZS ali na mail: dezman.grega@gmail.com, pa če je še kaj piratskega v igri, še toliko bolje,.....hehehe.

LP
Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  

Pojdi na: