AVFORUM

Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:

Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Moj-tv  (Prebrano 11493 krat)
rki17
576p
**
Odsotni Odsotni

Objave: 27

« dne:: avgust 18, 2009, 04:31:15 pm »

Pozdravljeni,

Sem pred nakupom novega lcd tv in malo sem primerjal cene ter ugotovil, da se najbolj splača (za moj model) nakup v spletni trgovini moj-tv.
Zanima me, ali ima kdo kakšne izkušnje s to trgovino, ki je kupoval pred kratkim karkoli pri njih, kako je z garancijo, dobavo,...

vse info bi bile dobrodošle
hvala in lp
Prijavljen
alexxxus21
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 24

« Odgovori #1 dne:: avgust 18, 2009, 10:48:57 pm »

Poglej še malo v trgovino http://www.pcgiga.si/index.php?cPath=44&pcgigaid=f51fd78d2007c27342820cff082b7c98

Jaz sem malo primerjal cene pa se mi v pcgiga zdijo bolj ugodne.  Huh
Prijavljen
JureG
Administrator
1080p
Odsotni Odsotni

Objave: 929

« Odgovori #2 dne:: avgust 19, 2009, 06:42:53 am »

pc-giga nima za vse zadeve uradne slovenske garancije, zato so lahko težave.(če ste se kdaj za kakšno stvar zanimali vam je lahko jasno že pri odnosu pri prodaji, kaj šele če bi rabili kaj za poprodajne zadeve). Moj-tv ne poznam izkušenj.
Prijavljen

rki17
576p
**
Odsotni Odsotni

« Odgovori #3 dne:: avgust 19, 2009, 11:32:20 am »

Sam se zanimam za samsung, a kdo ve kako je z garancijo pri pc giga?
Prijavljen
voyager
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 24

« Odgovori #4 dne:: avgust 19, 2009, 12:46:23 pm »

Čakam na dobavo iz Moj-tv. Občutek do sedaj - malo mešano. Komunikacija z njim je res ok, samo me malo nategujejo z dobavo. Bi moralo biti že ta ponedeljek, pa je pošiljka iz tujine zamujala. Bo kao v petek. Sem kar malo besen  Angry, čakam že 14 dni. Saj bo, samo kaj, ko bi rad da bi bilo že včeraj...

Garancija za Samsunge pri njih je 2 leti, pri uradnem servisu. Tako so mi zatrdili v mailu in poslali tudi link na spisek servisov.
Prijavljen
rki17
576p
**
Odsotni Odsotni

« Odgovori #5 dne:: avgust 19, 2009, 01:58:06 pm »

ja, na moj-tv imajo garancijo za nekatere modele 24 mesec pri vseh uradnih serviserjih, samo je malo rizično, ker moraš plačat z avansom, če hočeš dobit po nižji ceni. Zato me zanima če ima kdo kakšne izkušnje
Prijavljen
dejanm
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 7

« Odgovori #6 dne:: avgust 20, 2009, 06:35:11 am »

Zaenkrat pozitivne. Plačal z avansom, res pa je bil dobavni rok nekoliko daljši ( 14 dni) od obljubljenega ( 5 dni), baje zaradi  težav z dobavami pri dobavitelju. Po urgenci preko emaila, sem nato dobil TV v 2 dneh, pa še dodaten čistilni servis kot nagrado za zamudo pri dobavi. Poprodajnih aktivnosti zaenkrat še nisem potreboval, v garancijskih pogojih pa je zapisano, da ti izdelek v času garancije brezplačno odpeljejo in pripeljejo nazaj na dom, tako da nimaš skrbi s transportom.

LP   
Prijavljen
rki17
576p
**
Odsotni Odsotni

« Odgovori #7 dne:: avgust 20, 2009, 08:52:45 am »

Hvala za info, nazadnje sem se odločil za nakup pri mediamarket (čeprav sem na tem forumu naletel na negativne kritike). TV so imeli na zalogi, nakup je bil brez problema, 2 leti garancije, pa prodajalec je rekel, da lahko peljem na servis pri vseh pooblaščenih serviserjih (upajmo da ne bo potrebe).

hvala in lp
Prijavljen
boniX
480i
*
Odsotni Odsotni

Objave: 1

« Odgovori #8 dne:: marec 28, 2019, 05:11:56 pm »

Še moja izkušnja s trgovino Moj-tv

Jaz sem hotel pri njih kupiti dva televizorja, enega dražjega in enega cenejšega. Oba sta bila pri njih najbolj ugodna. Probam najprej s cenejšim, ki je stal okoli 800€ in če bo šlo vse v redu, pri njih vzamem še drugega. Naročin cenejši televizor, mi pošljejo predračun, rok dobave 5 do 9 delovnih dni. Plačam avans in nato čakam par dni. Prvi kiks, ki so ga naredili, da mi niso poslali potrdila o plačilu avansa in sem jih moral sam opomniti. Obenem dobim še informacijo, da televizor pride čez en teden. Naslednji teden pa presenečenje. Sporočijo mi, da je tv sicer prišel, ampak je bila embalaža tako poškodovana, da so ga zavrnili. Novega pa ne morejo naročit češ, da ta model ni več dobavljiv. Ponudijo mi televizor druge znamke z doplačilom ali pa povrnitev kupnine. Ponujenega televizorja nisem hotel, pa še dražji je bil kot na Mimovrste. Seveda se odločim za povrnitev kupnine, ki so mi jo takoj vrnili. Naslednji dan pa vidim, da imajo na svoji spletni strani isti televizor z novo ceno, ki pa je bila višja za 180€. Preverim kako je z dobavljivostjo in glej ga zlomka, televizor je dobavljiv, rok dobave 5 do 9 delovnih dni.  Zame je moj-tv zelo neresna trgovina in tudi če imajo najnižjo ceno, pri njih ne kupim.  Raje vzamem na Mediamarket ali pa na Mimovrste kjer do sedaj še nisem imel težav.
Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  

Pojdi na:  

SimplePortal 2.1.1